Noteikumi

Pasūtījumu noformēšanas instrukcija, pasūtot internetā:

  1. Ielikt grozā izvēlētās preces ( var vienlaicīgi pievienot preču daudzumu pēc vajadzības )
  2. Aizpilda nepieciešamos informācijas lauciņus. Pie Komentāri/piezīmes jānorāda sīkāka informācija par preci, ja neatbilst pievienotai grozam, piemēram, cita krāsa, izmērs utt. Piebilde - cenu rēķinā izmainīs mūsu pārstāvis atbilstoši preces modifikācijai.
  3. Pēc pasūtījuma veikšanas ar Jums drīzumā sazināsies mūsu uzņēmuma pārstāvis lai precizētu visas pasūtījuma detaļas, atbildētu uz Jūsu jautājumiem, ja tādi rodas, un izrunātu tālāko sadarbības procesu.

Apmaksas kārtība.
Kad būsiet veicis pasūtījumu, ar Jums sazināsies mūsu uzņēmuma pārstāvis lai precizētu pasūtījuma detaļas, ja būs tāda nepieciešamība. Pēc tam Jums tiks izsūtīts avansa rēķins ( puse no vērtības, ja prece būs uz pasūtījumu ). Ja prece ir pieejama uzreiz, rēķins tiek sastadīts 100% apmērā. Pēc avansa saņemšanas pasūtījums tiek nosūtīts ražotājam.

Garantija
Pavadzīme ir garantijas dokuments un ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Garantijas dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā garantijas dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.

Piegāde.
Nodrošinām preču piegādi visā Latvijā un ārpus robežas. Arī nopērkot preci internetveikalā jebkurā vērtībā, spēsim nodrošināt adekvātu piegādes samaksu, iepriekš vienojoties par cenu un piegādes laiku.

Mēbeļu likšana.
Piedāvājam mēbeļu izpakošanu, salikšanu un uzstādīšanu, iepriekš par to vienojoties.

Atgriešana
LR MK Noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu nosaka", ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāra dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.
        Attiecībā uz šādām precēm, kas ir piegādātas izjauktā veidā un tiek saliktas (vai ir mēģināts tās salikt), nav izmantojamas atteikuma tiesības, jo pēc apgaismojuma objektu salikšanas tie pilnvērtīgi ir izmantojamas to iegādes mērķim, ta
u to atkārtota izjaukšana un/vai salikšana būtiski samazina lampu kvalitāti, līdz ar to patērētājam atteikuma tiesību realizēšanas termiņā saliekot un/vai izjaucot šīs mēbeles nav iespējams nodrošināt Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestajā daļā noteikto preces kvalitāti. Būtiska kvalitātes zuduma dēļ šādas lampas ir uzskatāmas par preci, kuras pēc sava rakstura nav iespējams atdot atpakaļ un līdz ar to, uz šādām lampām attiecas 2002.gada 28.maija MK noteikumu NR.207 15.3.apakšpunktā noteiktais izņēmums, kas nosaka, ka ja puses nav vienojušās citādi, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības.Tiesības 14 dienu laikā no preču piegādes dienas atteikties no lampām (izmantot atteikuma tiesības), kas ir piegādātas izjauktā veidā ir izmantojamas tikai tad, ja lampas nav mēģināts salikt. Tas nozīmē, ka lampu sastāvā esošos komponentus nav mēģināts saskrūvēt, saskavot.
      Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci             iegādājas juridiskas personas.

Privātuma politika.
Pasūtot preci, Jums būs nepieciešams aizpildīt pasūtījuma formu, kura tiks piedāvāta uzreiz pēc preces izvēles pabeigšanas. Mēs nekādā gadījumā nepārdosim, neizīrēsim vai kādā savādākā veidā nenodosim trešajām pusēm Jūsu personīgo informāciju!